Call us :

Koszulki żeglarskie Classic Yachts Jachty żaglowe

PLN70
  Added
  Wrz 29, 2017
  Location
  Warszawa
  Views
  745
  Rating
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  DESCRIPTION

  Koszulki żeglarskie NaviNations

  NAVINATIONS – nowa marka stworzona przy współpracy pasjonatów z Anglii, Włoch, Francji, Niemiec i Polski. Oferuje najwyższej jakości produkty zaprojektowane specjalnie dla miłośników sportów wodnych. Taka koszulka żeglarska to doskonały prezent na urodziny lub pamiątka z rejsu.

  Wśród wartości które znajdziesz w naszych produktach w szczególności zwracamy uwagę na  komfort, trwałość, estetykę i unikalność wzorów.

  Komfort noszenia zapewniony dzięki wykonaniu ze specjalnie selekcjonowanej bawełny – 100% składu koszulki. Dzianina szlachetna i miła w dotyku.

  Trwałość i ładny wygląd materiału osiągnięty przez zastosowanie gramatury 180-185  wybrana by podczas noszenia w okresie letnim nie była zbyt ciepła a zarazem zachowała przez długi czas swoje pierwotne właściwości.

  Krój specjalnie zaprojektowany dla Navinations w opcji  SFA – SlimForeArm (rękawki węższe o 2 cm) oraz RFA – Regular ForeArm (standardowe rękawki) optymalnie dopasują się do Twojej sylwetki.

  Unikalne żeglarskie projekty graficzne, przyjemne dla oka wyróżniające Cię w tłumie, a jednocześnie uwzględniające już na etapie projektowania wykonanie w najtrwalszej technice druku jakim jest sitodruk.

  Zastosowanie rozcięcia w dolnej części  koszulki jest  świetnym zabezpieczeniem przed deformowaniem w tym newralgicznym miejscu co wpływa na wydłużone użytkowanie koszulki.

  Szukasz oryginalnego prezentu dla żeglarza? Odzież żeglarska to dobry wybór, prezent praktyczny, elegancki i od razu zapakowany w pudełko !

  NAVINATIONS– koszulki żeglarskie dla Ciebie

  FEATURES

  ADDITIONAL INFORMATION

  ADDITIONAL INFORMATION

  LEAVE MESSAGE TO AUTHOR

  Human Test: Find the X     Value 5 + 3 = X

  Polub nas na FB

  Wszelkie prawa zastrzeżone www.jachtyjachty.pl