Call us :

Jacht morski żaglowe powyżej 8m

Added
Maj 15, 2017
Location
Europa
Views
1360
Rating
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
DESCRIPTION

Witam wszystkich zainteresowanych,

z wielkim żalem jestem zmuszony rozstać się z moją kochanką, jak zwykła określać rodzina mój piękny jacht. Zwie się NINE, jednak nie jest to dziewiątka, a imię żeńskie. Z moją ukochaną poznaliśmy się przed 10 laty w jej rodzinnych stronach, we Flensburgu, Niemcy. Od tego czasu spędziliśmy wiele pięknych chwil, głównie latem, jednak zdarzały nam się wojarze w listopadzie, grudniu jak i bardzo wczesną wiosną. Dla mej wybranki niskie temperatury, jak i deszcze nie stanowią problemu. Można na niej polegać, nigdy nie zawiedzie, zapewnia poczucie bezpieczeństwa jak i domowe ciepło a przy tym jest zjawiskowa i całkowicie wyjątkowa. Ma pełne kształty, można by rzec klasyczną urodę i to pomimo że jest rodowitą Niemką. Chociaż nie jest najmłodsza, jest zadbana i w wyjątkowo dobrej kondycji. Na polskim wybrzeżu zwraca na siebie uwagę i niejednokrotnie brać żeglarska dopytywała się mnie gdzie znalazłem taką ślicznotkę. Ciekawostką jest że pomimo swoich walorów i ogromu czasu jaki razem spędzaliśmy, żona nigdy nie była zazdrosna, jest to niewątpliwa zaleta mojej kochanki.

Pomimo, że powyższa część ogłoszenia jest barwnie napisana, to nie zmienia faktu że wszystkie wymienione cechy NINE są prawdziwe, zgodne z prawdą. Aby dopełnić treść ogłoszenia, poniżej część techniczna:

Rok budowy 1961
Długość 10,00m
Szerokość 2,95m
Zanurzenie 1,25m
Silnik Volvo Penta 75KM – 1985 rok

Grot ok. 18m2, fok 10m2, genua

Jacht zbudowany w niemieckiej stoczni, planki dębowe, konstrukcja kutra rybackiego, rufa ostra, duża dzielność morska.
Jacht sprowadzony w 2007 roku do Polski. W 2010 została przerobiona sterówka oraz zrobiony kokpit odpływowy.

Wyposażenie: echosonda „patrząca” do przodu, radio UKF z SRC i GPS, lodówka, kuchenka, zlewozmywak, kingston, mesa 2 koje, dziób koja podwójna (w sumie 4 osoby), pokład teakowy, webasto, ogrzewanie z silnika, 2 zbiorniki na paliwo, 2 zbiorniki na wodę.

Stan bardzo dobry, jacht suchy i zadbany, silnik mocny, nie wymaga wkładu finansowego.

Cena brutto 87 000,00 zł
Wystawiam fakturę VAT 23%.

Więcej informacji tel. 605 687 291

FEATURES

Kolobrzeg, Poland

LEAVE MESSAGE TO AUTHOR

Human Test: Find the X     Value 5 + 3 = X

Polub nas na FB

Najnowsze

Wszelkie prawa zastrzeżone www.jachtyjachty.pl