Jacht AH30 – Albin Balllad sprzedam żaglowe powyżej 8m

Added
Lip 17, 2017
Views
292
Rating
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
DESCRIPTION

Z niekłamanymi rozterkami sprzedam jacht żaglowy AH30 – to nieco bezpieczniejsza wersja Albin Ballad (głębszy kokpit).
Lokalizacja: Trzebież Polska
Długość: 33stopy (9.20m)
Szerokość: 3.00 m
Zanurzenie: 1.55 m

Wysokośc stania: 1.85m
Materiał: laminat
Rok produkcji:1978
Masa:4.5t
Pojemnik ze świeżą wodą: ok.100.00 l
Liczba kabin:1
Liczba koi:5
Liczba toalet:1

Jacht o dużej dzielności morskiej, bardzo szybki, przyprowadzony 4 lata temu ze Szwecji – z Oskarchamn – od pierwszych właścicieli. Pełna dokumentacja – od początku. Stale unowocześniany i serwisowany. Nigdy nie czarterowany. Przystosowany do jednoosobowej obsługi. W pełni przygotowany do rejsu.

Jacht zadbany, corocznie wyjmowany z wody, postój na nabrzeżu, coroczny antyfouling.

Kadłub z laminatu. Wygodny głęboki kokpit, szprycbuda. Wnętrze funkcjonalne, w rejsach morskich wygodne dla 4 osób,choć pływało się w 5 i też było dobrze. Kambuz z kuchenką gazową(nowa), toaleta morska Jabsco (nowa pompa), łazienka, zbiornik fekaliowy – ok 40 l. Wyposażenie: Kuchnia, lodówka, zlew, kuchenka, Osłony i plandeki, pokrowiec.
Maszt i bom aluminiowe, rolfok. Komplet żagli: grot, genua, spinaker, Silnik stacjonarny Yanmar 12 KM – stan idealny, śruba 2-płatowa stała. Ogrzewanie – Webasto. Zewnętrzny stół portowy.

Wyposażenie nawigacyjno-pokładowe: lampy trójsektorowa i kotwiczna na topie, a ponadto lampa dwusektorowa, silnikowa i rufowa, dwa akumulatory, koło ratunkowe z rzutką, prosty samoster elektroniczny, GPS + chartplotter Garmin z sondą rybacką, log mechniczny, kompas magnetyczny, radiotelefon VHS+DSC, reflektor radarowy(nowy) kotwica z łańcuchem i liną, prosiak, cumy, odbijacze, bosak i sporo drobnego wyposażenia. Mocne i stabilne sanie postojowe.

Tylko w dobre, żeglarskie ręce.

FEATURES

Rybacka 26, 72-020 Trzebież, Polska

LEAVE MESSAGE TO AUTHOR

Human Test: Find the X     4 + 1 =

Polub nas na FB

Wszelkie prawa zastrzeżone www.jachtyjachty.pl