Call us :

Informacje

Polub nas na FB

Najnowsze

Sprzedam jacht ogłoszenia żeglarskie – jachtyjachty.pl

Jachtyjachty.pl to nowoczesny portal ogłoszeniowy specjalizujący się w tematyce żeglarsko – motorowodnej. Jeśli podjąłeś decyzje ” jacht sprzedam „: to jest to idealne miejsce. Jachtyjachty.pl jest wygodną platformą komunikacyjną zarówno dla osób prywatnych jak i firm planujących sprzedaż lub kupno jacht u czy motorówki. Ogłoszenia o treści ” sprzedam jacht” znajdziemy w wielu serwisach ogłoszeniowych ale u nas znajdziecie kilka ciekawych rozwiązań.

Portal ma za zadanie dostarczyć w jednym miejscu możliwie dużo informacji o sprzedawanych przedmiotach i usługach oraz umożliwić prowadzenie dialogu sprzedający-kupujący. Jak wiadomo im więcej informacji, tym większy sukces na zawarcie transakcji satysfakcjonującej obydwie strony – obecnie samo ogłoszenie

Napisanie ” Jacht sprzedam ” i umieszczenie go w internecie nie jest wystarczające.

Tylko u nas, od dziś będą mogli Państwo wstawić i zobaczyć filmy zarówno w przypadku ogłoszeń typu sprzedam jacht jak i sprzedam motorówkę, sztormiak czy drobny osprzęt żeglarski.  Jak wiadomo oglądając film  z jednej strony łatwiej zaprezentować, a z drugiej ocenić stan oraz cechy sprzedawanego towaru usługi czy sprzętu pływającego wystawianego na giełdzie żeglarskiej.

Nasi użytkownicy otrzymują możliwość samodzielnego umieszczania i administrowanie ogłoszeniami żeglarskimi, uzyskują prawie nieograniczone możliwości co do objętości treści, ilości zdjęć jak i FILMÓW o sprzedawanym jachcie czy motorówce.

Stawiamy na jak najlepszą komunikację, do czego będą służyć Formularze do bezpośrednich kontaktów ze sprzedającym, a co ważniejsze zintegrowane Forum Internetowe. Forum umożliwi śledzenie pytań i odpowiedzi przez wielu zainteresowanych ogłoszeniem. Umieszczanie pytań i odpowiedzi za pośrednictwem Forum z ogloszeniami jacht sprzedam ułatwi życie zarówno sprzedającemu jaki kupującym unikając marnowania czasu na wielokrotne odpowiedzi na te same pytania. Oczywiście nie mamy aspiracji konkurowac z takimi forami jak np. sailforum to ma być forum specjalistyczne zorientowane na sprzedających i kupujących żeglarzy i motorowodniaków forum ogłoszeń żeglarskich

Nie zapominamy, że jesteśmy dla Was i dla całej braci żeglarskiej i motorowodniackiej i będziemy otwarci na wszelkie sugesti i uwagi.

Jachtyjachty .pl – Twoja sprzedaż, Wspolna satysfakcja

 

Powrót na strone główną Jacht sprzedam – Strona główna

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone www.jachtyjachty.pl